Aktualności

Quo vadis, człowieku? Cierpienie jako powołanie w pędzącym świecie – Ks. Wojciech Grzegorek

2026-06-03T11:54:25+02:00

W dzisiejszym świecie, pędzącym z niesamowitą prędkością, Kościół pragnie zatrzymać się przy każdym z nas. Szczególnie przy tych, których codzienność naznaczona jest krzyżem cierpienia. Podczas gdy postęp technologiczny

Quo vadis, człowieku? Cierpienie jako powołanie w pędzącym świecie – Ks. Wojciech Grzegorek2026-06-03T11:54:25+02:00

Z całego serca pragniemy podziękować księdzu Radosławowi Horbatowskiemu za kilkanaście lat oddanej posługi w Domu „Uzdrowienie Chorych” w Głogowie, prowadzonym przez wspólnotę Cichych Pracowników Krzyża.

2026-05-27T14:13:10+02:00

Dziękujemy za obecność pośród chorych, cierpiących, osób z niepełnosprawnościami i wszystkich związanych z apostolatem Centrum Ochotników Cierpienia. Za każde dobre słowo, modlitwę, sprawowane sakramenty, duchowe wsparcie oraz serce

Z całego serca pragniemy podziękować księdzu Radosławowi Horbatowskiemu za kilkanaście lat oddanej posługi w Domu „Uzdrowienie Chorych” w Głogowie, prowadzonym przez wspólnotę Cichych Pracowników Krzyża.2026-05-27T14:13:10+02:00

Tak dziś Apostolat Centrum Ochotników Cierpienia Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej przeżywał rocznicę swojego powstania w Grodowcu, u Matki Bożej. Wspólna modlitwa, dziękczynienie i radość ze spotkania umocniły naszą wspólnotę. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.

2026-05-18T09:06:34+02:00

Tak dziś Apostolat Centrum Ochotników Cierpienia Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej przeżywał rocznicę swojego powstania w Grodowcu, u Matki Bożej. Wspólna modlitwa, dziękczynienie i radość ze spotkania umocniły naszą wspólnotę. Dziękujemy

Tak dziś Apostolat Centrum Ochotników Cierpienia Diecezji Zielonogórsko-Gorzowskiej przeżywał rocznicę swojego powstania w Grodowcu, u Matki Bożej. Wspólna modlitwa, dziękczynienie i radość ze spotkania umocniły naszą wspólnotę. Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.2026-05-18T09:06:34+02:00

Świętość jako otwarta rana. Marco Gallo i chrześcijański sens cierpienia Ks. Wojciech Grzegorek

2026-05-11T10:42:31+02:00

7 marca 2026 roku w kaplicy arcybiskupiej w Mediolanie abp Mario Delpini uroczyście otworzył proces beatyfikacyjny siedemnastolatka, który zginął w wypadku motocyklowym w 2011 roku. Marco Gallo to

Świętość jako otwarta rana. Marco Gallo i chrześcijański sens cierpienia Ks. Wojciech Grzegorek2026-05-11T10:42:31+02:00
Przejdź do góry