Z żalem i smutkiem zawiadamiamy, iż w dniu 6 sierpnia 2014 roku po ciężkiej chorobie odeszła od nas nasza kochana Mariola Płotka- założycielka Centrum Ochotników Cierpienia w Archidiecezji Gdańskiej.

W kontakcie z ludźmi przyjazna, otwarta i życzliwa. Pozostanie w naszych sercach i modlitwach zawsze uśmiechnięta i radosna.

Marioli nie ma już fizycznie wśród nas, ale jesteśmy pewni, że teraz będzie wspierała nasz apostolat z Nieba…. hymn naszego apostolatu “Pozwól mi uwierzyć Panie” był jej hymnem, ale nie tylko…
“Pamiętam moje ostatnie spotkanie z Mariolą…na początku czerwca…Miała tyle planów i chociaż wiedziała,że wyniki są złe, że czuje się z dnia na dzień coraz słabsza nie poddawała się. Sklep, apostolat….po prostu życie….ona się nie poddała chorobie.Żyła, pomimo bólu i cierpienia, którego doświadczała każdego dnia.
Ona doskonale wiedziała, jak dowartościować własne cierpienie…wielokrotnie, nie myśląc o sobie pomagała innym….
Dziękuję Ci Panie, że postawiłeś na mej drodze Mariolę…”-s.Beata

Rodzinie Zmarłej składamy najszczersze kondolencje i również zapewniamy o modlitwie.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 11 sierpnia 2014 roku o godz. 9.30 w Kościele p.w. Gwiazdy Morza ul. Kościuszki 19, Sopot pochówek odbędzie się na Cmentarzu Katolickim Sopot, ul. Jacka Malczewskiego.

Wszystkich serdecznie zapraszamy na uroczystości pogrzebowe.

Źródło:

www.coc.diecezja.gda.pl