Każdego roku, w dniu 8 grudnia, w Niepokalane Poczęcie NMP wspólnota Cichych Pracowników Krzyża, Siostry i Bracia, osoby świeckie i kapłani odnawiają swoje przyrzeczenia życia radami ewangelicznymi: CZYSTOŚCI, UBÓSTWA I POSŁUSZEŃSTWA a co za tym idzie, totalnego oddania się Panu Bogu przez ręce Maryi.”

Zapraszamy na naszą uroczystość 8 grudnia 2013 do Głogowa, do naszego domu, gdzie o godz. 15.00 rozpocznie się adoracja Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie a o 16.00 rozpocznie się Eucharystia. Mam nadzieję, że będziecie dzielić z nami radość z tego, że po raz kolejny powiemy Panu Bogu “tak”, odpowiadając na głos Jego powołania.

Cisi Pracownicy Krzyża urzeczywistniają w sobie drogę wzrostu i dojrzewania w wierze, dzieląc się tym doświadczeniem z każdym człowiekiem.Pragną świadczyć o swej głębokiej i pełnej komunii z Chrystusem w przekonaniu, że pełna pomoc społeczna i kościelna opiera się na towarzyszeniu cierpiącym na drodze ich życia”. (Statut CPK, art.2).

“Nie wyście mnie wybrali, ale Ja was wybrałem, abyście szli i owoc przynosili… “- tego dnia każdy z nas, po usłyszeniu swojego imienia odpowie: OTO JESTEM.
ZAPRASZAMY DO UCZESTNICTWA.

s.Beata SOdC