Prosimy o włączenie się do wspólnej modlitwy w intencji naszego Księdza Biskupa Stefana Regmunta. Pamiętajcie, że jako Centra Ochotników Cierpienia mamy wspierać modlitwą kapłanów a także ofiarowywać w ich intencji nasze cierpienia. Jak przeczytamy poniżej Ksiądz Biskup Stefan Regmunt jest bardzo chory i potrzebuje naszego wsparcia, jeszcze bardziej teraz. Bądźmy blisko przy nim i prośmy Matkę Bożą Fatimską aby opiekowała się Księdzem Biskupem i wspierała go w tym trudnym momencie. Zachęcamy wszystkich członków Centrum Ochotników Cierpienia do modlitwy i ofiarowania cierpienia w intencji Biskupa Stefana Regmunta.

“Bp Stefan Regmunt od kilku tygodni leczy się w warszawskiej klinice. O swojej chorobie biskup zielonogórsko-gorzowski zakomunikował na spotkaniu z kapłanami diecezji w Paradyżu. W niedzielę we wszystkich kościołach diecezji zostanie odczytany specjalny komunikat ordynariusza.

Biskup zielonogórsko-gorzowski niespodziewanie w poniedziałek wieczorem zaprosił wszystkich kapłanów diecezji na środę rano do seminarium w Paradyżu.

–  Choć lekarze nie chcieli się na to zgodzić, wyszedłem ze szpitala na przepustkę, bo chciałem wyjaśnić Wam pewne rzeczy. W najbliższą sobotę minie czwarty tydzień jak jestem w szpitalu w Warszawie. Chciałbym, żeby wszyscy księża wiedzieli o tym, że przechodzę bardzo poważne badania – powiedział kapłanom bp Regmunt.

– Jestem ogromnie wdzięczny księżom za ich modlitwę, więź ze mną. Ze wszystkich stron otrzymuję sygnały o odprawionych Mszach św., o gorących modlitwach. To jest dla mnie bardzo ważne, że czuję wsparcie duchowe, odczuwam modlitewny szturm do nieba. To jest znak wielkiej kultury duchowej kapłanów diecezji zielonogórsko-gorzowskiej – powiedział bp Stefan Regmunt.

W najbliższą niedzielę we wszystkich parafiach diecezji zostanie odczytany specjalny komunikat ordynariusza diecezji zielonogórsko-gorzowskiej do wiernych.”

źródło:

http://zgg.gosc.pl/doc/2479922.Bp-Regmunt-modlcie-sie-jestem-chory

zdjęcie:

http://zgg.gosc.pl/doc/2479922.Bp-Regmunt-modlcie-sie-jestem-chory

Ks. Marcin Siewruk /Foto Gość