DIECEZJA ZIELONOGÓRSKO-GORZOWSKA

– GŁOGÓW
Asystent duchowy: ks. Radosław Horbatowski

Przewodniczący:Lucyna Żółkiewska
Zawada  ul. Osiedlowa 2
66-001 Zielona Góra
tel. kom. 531452794
lucyna-dorota@o2.pl

Dni skupienia dla wszystkich odbywają się w Domu „Uzdrowienia Chorych” przeważnie 1-en raz w miesiącu o godz.10.30.
Na terenie diecezji zielonogórsko-gorzowskiej istnieje 15 Małych Grup Modlitewnych działających przy różnych parafiach najczęściej spotykają się w domach.

– STARE KUROWO

Animator: Barbara Krygiel
ul. Kosciuszki 89/2
66-540 Stare Kurowo
tel. kom. 722184196

Spotkania odbywają się w parafii pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła najczęściej raz w miesiącu.

– SZPROTAWA

Animator: Barbara Buchowska
ul. Buczka 26
67-300 Szprotawa

tel: 697 517 118

DIECEZJA BYDGOSKA

Asystent duchowy: ks. Leszek Chudziński
Przewodniczący:  Wiesław Górzyński
ul. Topazowa 14
85-790 Bydgoszcz
tel. kom. 695 634 871
e-mail: gorzynski1@vp.pl

Helena Bagniewska
ul. Kormoranów 41
85-432 Bydgoszcz
tel. kom. 796 444 122

1. Spotkania odbywają się w parafii p.w. Św. Antoniego w każdą 3-cią sobotę miesiąca o godz.9.45
2. W parafii p.w. Polskich Braci Męczenników w każdy 3-ci czwartek miesiąca o godz.10 w klubie „EMAUS”
3. W parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w każdy czwartek tygodnia o godz.10.30 w ZPO w Smukale, oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.18 w domu parafialnym.
Ponadto trzy grupy przewodnie spotykają się w domach osób niepełnosprawnych. Niezależnie od wymienionych spotkań formacyjnych wszyscy członkowie spotykają się w każdą 1 niedzielę mies. o godz.10 w Kaplicy szpitala im. Dr. Jurasza w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego.

DIECEZJA ELBLĄSKA

Asystent duchowy: ks. Grzegorz Królikowski
Przewodnicząca: Maria Piechowska
tel. kom. 503088565
ul. Malborska 88/53
82-300 Elbląg
e-mail: piechowska7@gmiali.com

Spotkania odbywają się przy parafii bł. Doroty przy ul. Rawska 16A w 2-gą sobotę miesiąca o godz. 11.00

ARCHIDIECEZJA GDAŃSKA

Asystent duchowy: ks. Stanisław Łada
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Św.
ul. Wojska Polskiego 37
Pruszcz Gdański 83-000
tel. 58 682 22 58

Przewodniczący: Zdzisław Waszkiewicz
ul. Rzemieślnicza 10
83-000 Pruszcz Gdański
tel. kom. 601832396
e-mail: zdzislaw.waszkiewicz@mebles.com.pl

Spotkania odbywają się przy parafii Gwiazdy Morza przy ul. Kościuszki w 2-gą niedziele miesiąca o godz. 15.00. Małe Grupy Modlitewne spotykają się też w Sopocie, w Pruszczu Gdańskim, w Starogardzie Gdańskim, w Pucku po wcześniejszym uzgodnieniu.

DIECEZJA WARMIŃSKA

Asystent duchowy: ks. Adam Bielinowicz
Przewodnicząca: Iwona Cymerman

ul. Astronomów 19

10-705 Olsztyn

tel. kom.608 488 862

e-mail: iwonacymerman@interia.pl

Spotkania odbywają się przy Katedrze św. Jakuba najczęściej w 1-ą sobotę miesiąca o godz. 11.15. Małe Grupy Modlitewne spotykają się też w Nidzicy, Ornecie.

ARCHIDIECEZJA WROCŁAWSKA

Asystent duchowy ks. Janusz Jastrzębski
Parafia św. Elżbiety ul. Grabiszyńska
Przewodnicząca: Ewa Ratajczak
ul. Lubuska 82/21
53-514 Wrocław
tel. kom. 501624465
e-mail: cvswroclaw@o2.pl

Spotkania odbywają się przy parafii św. Elżbiety w każdą 2-gą niedzielę miesiąca o godz. 15.30

 

OFM

Asystent duchowy: o. Aleksander Piątkowski OFM

Animator: Maria Czerwińska
ul. Kasztanowa 24/26/14
53-125 Wrocław
tel. kom. 794762462

Spotkania odbywają się w Kościele św. Augustyna (oo. Kapucyni) w 1-wszą sobotę miesiąca o godz. 10.00

Asystent duchowy ks. Wojciech Kania
Animatorzy:
– Beata Wawerska
ul. Swobodna 16/17
50-088 Wrocław
tel. kom. 510610659

Spotkania odbywają się w parafii Św. Henryka w 3-cią niedzielę każdego miesiąca o godzinie 12.30.

Asystent duchowy Ks. Zdzisław Paduch
Animator; Krystyna Kowalska
ul. Krzywa 12
56-400 Oleśnica
tel. kom.883491118

Spotkania odbywają się w ostania sobotę miesiąca przy parafii NMP Matki Miłosierdzia o 16.00.

Asystent duchowy ks. mgr. Wiesław Szczęch
Animator: s. Wioletta Witkowska
ul. B. Chrobrego 24/1
57-160 Borek Strzeliński
tel. kom.667297820

 Animator: Bogumił Maszewski
tel. kom. 502302913
parafia Maksymiliana Kolbe spotkania w 2 niedzielę miesiąca.

ARCHIDIECEZJA POZNAŃSKA

LESZNO

Przewodnicząca:  Anna Niekochańska – Nowicka
ul. Opalińskiego 34/6
64-100 Leszno
tel. kom.664367942

Spotkania odbywają się w parafii pw. św. Antoniego 1 w miesiącu, w pierwszą środę miesiąca.

POZNAŃ

Parafia pw. Dobrego Pasterza
Odpowiedzialny: Wojciech Wika

tel: 605 785 654

DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA

Asystent duchowy: ks. Prof. Tomasz Wielebski
Przewodnicząca: Irena Czapska- Galas
ul. Meissnera 10/1
03-982 Warszawa
tel. kom. 884323594

Spotkania odbywają się po wcześniejszym ustaleniu w parafii Św. Ojca Pio

DIECEZJA RADOMSKA

Asystent duchowy: ks. Dariusz Zającks. Robert Krawczyk
Przewodniczący: Józef Kazimierczak
ul. Wyścigowa 26/2
26-600 Radom
tel. kom. 506512155

oraz Danuta Maciążek, tel. 502 006 324
Spotkania odbywają się po wcześniejszym ustaleniu w Kaplicy DPSWWiP w Radomiu

DIECEZJA EŁCKA

Parafia pw. MB Fatimskiej
Odpowiedzialni: Halina i Zbigniew Iwaszko,

tel. 517 310 120