30.12.2009 – 30.12.2019
Dziś mija 10 rocznica odejścia do Pana naszej Współzałożycielki Siostry Elwiry Myriam Psorulli. Jesteśmy wdzięczni Panu Bogu za dar Jej zycia, za jej miłość do Serca Pana Jezusa i Maryi Niepokalanej, za jej świadectwo żywej i głębokiej wiary z Panem Bogiem, za jej niestrudzony zapał, entuzjazm i za jej wytrwałość w szerzeniu charyzmatu Błogosławionego Luigiego Novarese. Dla nas była żywym drogowskazem w wędrowaniu ku świętości. Siostra Elwira byla rowniez częstym gościem w naszym Domu, który byl bliski jej sercu.

Dziś wierzymy,że jesteś tuż obok Błogosławionego Luigiego Novarese i wspierasz nas w naszych codziennych zmaganiach a także wypraszasz u Boga potrzebne łaski do kroczenia drogą ku świętości, ukazując i przypominając nam, że akceptacja cierpienia, własnej choroby i niepelnosprawnosci może być dla nas trampoliną do nieba a ofiara z naszego cierpienia może pomóc nie tylko nam, ale i drugiemu człowiekowi w Zbawieniu.

Wierzymy, że dziś mówisz do każdego z nas: “pełni ufności kroczcie do przodu….wstawiennictwo Niepokalanej i Błogosławionego Luigi Novarese będą Wam towarzyszyć na każdym kroku”.

Dziękujemy za wszelkie dobro otrzymane od Ciebie, Siostro Elwiro.