• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Zgłoś swoje wiersze na konkurs Fundacji Anny Dymnej

 
 
 

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko” już po raz ósmy organizuje Ogólnopolski Konkurs Poezji Osób Niepełnosprawnych „Słowa, dobrze, że jesteście”. Wyślij swoją twórczość do 17 marca na adres fundacji i wygraj nawet 5 tys. zł!

Wiersze oceniane przez jury m.in Annę Dymną, Leczka Moczulskiego czy przedstawicielkę Integracji Jankę Graban, będą w dwóch kategoriach: osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz z pozostałymi niepełnosprawnościami. Laureatom konkursu w obydwu kategoriach zostaną przyznane nagrody pieniężne: I miejsce – 5 tys. zł, II miejsce – 3 tys. zł, III miejsce – 2 tys. zł.

Ponadto utwory zwycięzców zostaną opublikowane w tomiku poezji, wraz z utworami laureatów konkursu „Przychodzi wena do lekarza”, wydanym wspólnie z Medycyną Praktyczną. Ogłoszenie wyników nastąpi 30 czerwca 2017 r.

Zgłoś się!

Wiersze oraz komplet wymaganych dokumentów należy przesłać do 17 marca 2017 pocztą elektroniczną pod adres: poezja@mimowszystko.org z dopiskiem „Konkurs poezji” lub pocztą tradycyjną:

Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
ul. Profesora Stefana Myczkowskiego 4
30-198 Kraków 

Z dopiskiem „Konkurs Poezji” Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin konkursu znajdują się pod adresem: www.mimowszystko.org.

Autor: inf. pras.

Leave a comment