• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Zaproszenie na rekolekcje Centrum Ochotników Cierpienia

 
 
 

Rekolekcje są okazją do wyciszenia się oraz zastanowienia nad sobą i swoim życiem przed Bogiem i wraz z Nim, dlatego pragniemy zaprosić Was, Drodzy członkowie i sympatycy Centrum Ochotników Cierpienia do naszego Domu „Uzdrowienie Chorych” im. św. Jana Pawła II w Głogowie na rekolekcje, które odbędą się w dniach 01.10-03.10.2021 r.

Tradycyjnie rozpoczniemy w piątek Koronką do Miłosierdzia Bożego a zakończymy w niedzielę.

Rekolekcje będzie głosił Ks. Wojciech Grzegorek – Cichy Pracownik Krzyża, który w maju tego roku otrzymał święcenia kapłańskie z rąk Bpa Tadeusza Lityńskiego, w głogowskiej Kolegiacie.

Koszt: 150 zł

Zgłoszenia przyjmuje: s. Ewa – tel: 609 643 641

A zachętą do uczestnictwa w rekolekcjach niech będą słowa Ojca Leona Knabita na temat rekolekcji:

Regularne rekolekcje i odpoczynek są jak regularne sprzątanie. Kiedy się często sprząta, człowiek lepiej się czuje w takim otoczeniu, a i sprzątanie przedświąteczne nie jest takie wielkie. Z całą pewnością chwile godziwego i mądrego relaksu pomogą w umniejszeniu stresu. Bo co to jest stres? To jest stan, który ogarnia, kiedy staje się wobec zadań, którym się nie może podołać”.

Czekamy na Was

Leave a comment