• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Rekolekcje Cichych Pracowników Krzyża

 
 
 

W dniach 01.12 – 06.12.2014 wspólnota Cichych Pracowników Krzyża przeżywać będzie swój czas rekolekcji. Rekolekcje są bardzo ważną częścią życia każdego chrześcijanina. Tym bardziej są one ważnym momentem w życiu osób konsekrowanych czy zakonnych. Św. Jan Paweł II tak mówił o modlitwie i jej pełni:

Pełnię modlitwy osiąga człowiek nie wtedy, kiedy najbardziej wyraża siebie, ale wtedy, gdy w niej najpełniej staje się obecny sam Bóg.”

Dlatego też, jak co roku Cisi Pracownicy Krzyża rozpoczynają swoje rekolekcje, które pomogą im w przygotowaniu duchowym do odnowienia przyrzeczeń, które będą składać już po raz kolejny, w Święto Niepokalanego Poczęcia, tj. 08 grudnia.

Prosimy Was o pamięć modlitewną w najbliższych dniach, kiedy będziemy przeżywać czas rekolekcji.

PRAGNIEMY ZAPROSIĆ WSZYSTKICH do uczestnictwa w uroczystości ODNOWIENIA  PRZYRZECZEŃ przez nas, WSPÓLNOTĘ CICHYCH PRACOWNIKÓW KRZYŻA, która odbędzie się:

08 grudnia o godz.16.00 w Kaplicy naszego Domu, w Głogowie.

 

Leave a comment