• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Razem faktycznie łatwiej

 
 
 

W gronie niemal stu osób w dniu 26 czerwca 2013 roku w miłej atmosferze przy ognisku w malowniczo położonym Ośrodku Nadleśnictwa w Kabornie odbyło się podsumowanie rocznej pracy z fundacją „Łatwiej Razem”. Od Fundatora dr Teresy Cz. Malec i władz Fundacji otrzymaliśmy podziękowania za kolejny dobry rok współpracy.

Rada CVS Archidiecezji Warmińskiej doceniając pomoc na rzecz naszych członków i sympatyków złożyła władzom Fundacji podziękowanie i upominek wykonany własnoręcznie przez jedną z naszych członkiń Celinkę Kaczor. Korzystając z licznie zebranego grona dzieliliśmy się informacją na temat naszego stowarzyszenia. Zachęcaliśmy do zapoznania się z apostolatem błogosławionego Luigiego Novarese. Rozdawaliśmy „Kotwicę” i materiały formacyjne naszej wspólnoty.

Mamy nadzieję, że to spotkanie integracyjne przy ognisku oraz miłe indywidualne rozmowy przybliżyły wiedzę o apostolacie chorych. Faktycznie razem jest łatwiej i pracować i świętować!

Miłą atmosferę spotkania potwierdzają zdjęcia.

Teresa Skuza
Daniela Szymczyk
CVS Archidiecezji Warmińskiej

Leave a comment