• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Odeszła do Domu Ojca – Pani Małgorzata Silska

 
 
 

„Bóg dał, Bóg wziął. Niech Imię Jego będzie błogosławione”.

Z głębokim żalem pragniemy poinformować o śmierci

śp. Małgorzaty Silskiej

Żony Dariusza i Mamy: Dominiki i Szymona,

która wczoraj, 26.01.2021 roku odeszła do domu Ojca Niebieskiego.

Śp. Małgosia pracowała w naszym Domu i na zawsze zapamiętamy ją jako osobę uśmiechniętą, pomimo choroby, z którą dzielnie walczyła. Pogodna i piękna dusza, o silnej wierze jak i dobrym sercu zawsze była gotowa, by zatrzymać się z drugim człowiekiem i porozmawiać czy wyciągnąć pomocną dłoń.

Należała do grupy Centrum Ochotników Cierpienia, co umacniało ją w życiu duchowym i pomogło przyjąć cierpienie jak i ofiarować je w różnych intencjach.

Pragniemy wyrazić nasze wyrazy głębokiego współczucia Mężowi Dariuszowi jak i dzieciom: Dominice i Szymonowi z powodu straty Żony i Mamy. Ten trudny czas, w perspektywie wiary jest początkiem nowego życia – u Boga.

Ks. Piotr Pawlukiewicz kiedyś powiedział: „To nie jest tak, że oni umarli, a my żyjemy. To oni żyją a my umieramy”. Jesteśmy pewni, że Śp. Małgosia jest już u Dobrego Ojca, że już nie cierpi i z pewnością będzie się Wami opiekowała z Nieba i będzie wypraszała łaski potrzebne dla nas wszystkich.

Pragniemy zapewnić Was o naszej bliskości w modlitwie.

Dziękując Bogu za dar życia śp. Małgosi pragniemy pomodlić się słowami modlitwy uwielbiającej Trójcę Św., jako wyraz naszej wdzięczności Bogu za jej całe, choć krótkie życie.

„Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu,

jak była na początku teraz i zawsze i na wieki wieków. Amen”.

Odpoczywaj w pokoju wiecznym!

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w sobotę 30.01.2021 roku

o godz. 11.30

w Kolegiacie głogowskiej.

Pamiętajmy w modlitwie o śp. Małgorzacie a także o rodzinie pogrążonej w smutku, aby Pan Bóg dodał im sił a Matka Boża otoczyła ich swoją Matczyną opieką.

Leave a comment