• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Nasz Założyciel od 7 lat jest Błogosławionym

 
 
 

Jeśli nasza pobożność maryjna nie przybliża nas do Jezusa, nie czyni nas bardziej uważnymi na Jego święte Prawo, to znaczy tylko, że nasza pobożność maryjna nie jest dobra i nie jest szczera.”
Bł. Luigi Novarese

7 lat temu, 11 maja 2013 roku w Rzymie, w Bazylice u sw. Pawla za Murami został włączony w poczet świętych i błogosławionych nasz Założyciel,Bł.Luigi Novarese „Apostoł Chorych”. 
Dlatego dziękując Bogu dziś za ten wielki dar dla Kościoła i dla nas, prośmy przez wstawiennictwo Błogosławionego Luigiego Novarese, „Apostoła Chorych”, by wypraszał potrzebne nam łaski, by prosił Boga o zatrzymanie pandemii koronawirusa a także módlmy się o rozwój wszystkich dzieł Błogosławionego Luigiego.
Pamiętajmy o tym, że:

Wola Boża jest wolą kochającą, która pragnie naszego większego dobra. Zanurzyć się w woli Bożej znaczy więc zanurzyć się w miłości.”
Błogosławiony Luigi Novarese

Leave a comment