• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Dane adresowe

DIECEZJA ZIELONOGÓRSKO-GORZOWSKA
– GŁOGÓW
Asystent duchowy: ks. Radosław Horbatowski
Przewodnicząca: Lucyna Żółkiewska
Zawada  ul. Osiedlowa 2
66-001 Zielona Góra
tel. kom 531452794
lucyna-dorota@o2.pl

Stanisław Rodzeń
ul. Al. Wolności 19/56
67-200 Głogów
tel. kom. 608-751-510

Dni skupienia dla wszystkich odbywają się w Domu „Uzdrowienia Chorych” przeważnie 1-en raz w miesiącu o godz.10.30.
Na terenie Głogowa istnieje 15 Małych Grup Modlitewnych działających przy różnych parafiach najczęściej spotykają się w domach.

STARE KUROWO
Asystent duchowy ks. Roman Skarżyński
Animator: Barbara Krygiel
ul. Kosciuszki 89/2
66-540 Stare Kurowo
tel. kom. 722184196

Spotkania odbywają się w parafii pw. świętych Apostołów Piotra i Pawła najczęściej raz w miesiącu.

– SZPROTAWA
Asystent duchowy: Mydłowski Paweł
Animator: Barbara Buchowska
ul. Buczka 26
67-300 Szprotawa

DIECEZJA BYDGOSKA
Asystent duchowy: ks. Leszek Chudziński
Przewodniczący:  Wiesław Górzyński
ul. Topazowa 14
85-790 Bydgoszcz
tel. kom. 695634871
e-mail: gorzynski1@vp.pl

Helena Bagniewska
ul. Kormoranów 41
85-432 Bydgoszcz
tel. kom.796444122

1. Spotkania odbywają się w parafii p.w. Św. Antoniego w każdą 3-cią sobotę miesiąca o godz.9.45
2. W parafii p.w. Polskich Braci Męczenników w każdy 3-ci czwartek miesiąca o godz.10 w klubie „EMAUS”
3. W parafii p.w. Przemienienia Pańskiego w każdy czwartek tygodnia o godz.10.30 w ZPO w Smukale, oraz w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca o godz.18 w domu parafialnym.
Ponadto trzy grupy przewodnie spotykają się w domach osób niepełnosprawnych. Niezależnie od wymienionych spotkań formacyjnych wszyscy członkowie spotykają się w każdą 1 niedzielę mies. o godz.10 w Kaplicy szpitala im. Dr. Jurasza w Bydgoszczy przy ul. Ujejskiego.

DIECEZJA ELBLĄSKA
Asystent duchowy: ks. Grzegorz Królikowski
Przewodnicząca: Maria Piechowska
tel. kom 503088565
ul. Malborska 88/53
82-300 Elbląg
e-mail: piechowska7@gmiali.com

Spotkania odbywają się przy parafii bł. Doroty przy ul. Rawska 16A w 2-gą sobotę miesiąca o godz. 11.00

ARCHIDIECEZJA GDAŃSKA
Asystent duchowy: ks. Stanisław Łada
Parafia pw. Podwyższenia Krzyża Św.
ul. Wojska Polskiego 37
Pruszcz Gdański 83-000
tel. (058) 682 2258

Przewodniczący: Zdzisław Waszkiewicz
ul. Rzemieślnicza 10
83-000 Pruszcz Gdański
tel. kom.601832396
e-mail: zdzislaw.waszkiewicz@mebles.com.pl

Spotkania odbywają się przy parafii Gwiazdy Morza przy ul. Kościuszki w 2-gą niedziele miesiąca o godz. 15.00. Małe Grupy Modlitewne spotykają się też w Sopocie, w Pruszczu Gdańskim, w Starogardzie Gdańskim, w Pucku po wcześniejszym uzgodnieniu.

DIECEZJA WARMIŃSKA
Asystent duchowy: ks. Adam Bielinowicz
Przewodnicząca: Teresa Skuza
ul. Boenigka 20/12
20-686 Olsztyn
tel. kom.694976596

Spotkania odbywają się przy parafii Matki Bożej Ostrobramskiej w 2-gą niedzielę miesiąca o godz. 14.30. Małe Grupy Modlitewne spotykają się też w Nidzicy, Ornecie.

ARCHIDIECEZJA WROCŁAWSKA
Asystent duchowy ks. Janusz Jastrzębski
Parafia św. Elżbiety ul. Grabiszyńska
Przewodnicząca: Ewa Ratajczak
ul. Lubuska 82/21
53-514 Wrocław
tel. kom. 501624465

Spotkania odbywają się przy parafii św. Elżbiety w każdą 2-gą niedzielę miesiąca o godz. 15.30

Asystent duchowy o. Aleksander Piątkowski

OFM
Animator: Maria Czerwińska
ul. Kasztanowa 24/26/14
53-125 Wrocław
tel. kom. 794762462

Spotkania odbywają się w Kościele św. Augustyna (oo. Kapucyni) w 1-wszą sobotę miesiąca o godz. 10.00

Asystent duchowy ks. Wojciech Kania
Animatorzy:
Beata Wawerska
ul. Swobodna 16/17
50-088 Wrocław
kom 510610659

Br. Roman Płatek
ul. Porębska 74 „Stabłowice”
54 – 148 Wrocław
tel. kom.669622211

Spotkania odbywają się w parafii Św. Henryka w 3-cią niedzielę każdego miesiąca o godzinie 12.30.

Asystent duchowy Ks. Zdzisław Paduch
Animator; Krystyna Kowalska
ul. Krzywa 12
56-400 Oleśnica
tel. kom.883491118

Spotkania odbywają się w ostania sobotę miesiąca przy parafii NMP Matki Miłosierdzia o 16.00.

Asystent duchowy ks. mgr. Wiesław Szczęch
Animator: s. Wioletta Witkowska
ul. B. Chrobrego 24/1
57-160 Borów
tel. kom.667297820

Spotkania odbywają się w 4-tą sobotę miesiąca (po wcześniejszym uzgodnieniu) o godz. 12.00 przy parafii św. Wawrzyńca i Antoniego 

 Animator: Bogumił Maszewski
ul. Bajana 13/12A
54-129 Wrocław
tel. kom. 502302913
parafia Maksymiliana Kolbe spotkania w 2 niedziele miesiąca.

DIECEZJA POZNAŃSKA
Asystent duchowy ks. Maciej Grześ
Przewodnicząca:  Anna Niekochańska – Nowicka
ul. Opalińskiego 34/6
64-100 Leszno
tel. kom.664367942

Spotkania odbywają się w parafii pw. św. Antoniego 1-enraz w miesiącu w pierwszą środę miesiąca.

DIECEZJA WARSZAWSKO-PRASKA
Asystent duchowy: ks. Prof. Tomasza Wielebski
Przewodnicząca: Irena Czapska- Perek
ul. Meissnera 10/1
03-982 Warszawa
tel. kom. 884323594

Spotkania odbywają się w parafii Św. Ojca Pio przy ul Fieldorfa Nila 1 w 3-cią sobotę miesiąca o godz. 12.00

Spotkania odbywają się w parafii pw. Wniebowzięcia NMP w Szprotawie w 3-ci poniedziałek miesiąca o godz.16.30

DIECEZJA RADOMSKA
Asystent duchowy: ks. Robert Krawczyk
Przewodniczący: Józef Kazimierczak
ul. Wyścigowa 26/2
26-600 Radom
tel. 506512155

Spotkania odbywają się w 1-wszą sobotę miesiąca w Kaplicy DPSWWiP w Radomiu o godz. 10.00.