• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

Drodzy członkowie CVS.

 
 
 

Drodzy członkowie CVS. Bardzo dziękujemy Wam za modlitwę, pamięć i wszelkie dowody bliskości, wsparcia i duchowej łączności których doświadczamy od Was w tym trudnym dla wszystkich czasie. Niemożliwe jest bowiem fizyczne spotkanie w małych grupach przewodnich na wspólnej modlitwie. Nasze działania Apostolskie w stosunku do drugiego człowieka, są w dużym stopniu ograniczone. Niech więc naszym apostolatem teraz stanie się gorliwa modlitwa o ustanie pandemii o wiarę i wzajemną miłośc w stosunku do tych, z którymi zostajemy w naszych domach.
Nasza propozycja jest taka, aby każda grupa przewodnia w tym dniu w którym się zwyczajowo spotykała, o konkretnej godzinie ustalonej wcześniej ze wszystkimi członkami grupy, odmówiła wybraną Tajemnicę Różańca Świętego w wyznaczonych przez grupę intencjach. Będzie to działanie które utworzy z nas zjednoczoną wspólnotę modlitwy.
Duchowo jesteśmy blisko każdego i każdej z Was. Z serca pozdrawiamy. Wspólnota Cichych Pracowników Krzyża.

Leave a comment