• Myśli Bł. Luigiego Novarese

    • Bóg, który dał nam wszystko przez ręce Maryi, niczego nie chce udzielić poza tym kanałem, świętym kanałem, kanałem pochodzącym wprost od Boga. Ona jest prostą drogą dla wszystkich, drogą krótką i wolną od pułapek.

30 lecie święceń kapłańskich ks. Janusza Malskiego

 
 
 

07.07.2015 swoją 30 rocznicę święceń kapłańskich obchodził ks. Janusz Malski – Moderator Generalny Cichych Pracowników Krzyża. 30 lat temu otrzymał święcenia kapłańskie w Montichiari, gdzie wczoraj,tj. 07.07  odprawił Mszę Święta dziękczynną. Na uroczystości rocznicowej obecna była również s.Małgorzata Malska.

Od dłuższego czasu modliliśmy się o zdrowie dla Księdza Janusza w związku z jego chorobą. Aktualnie czuje się lepiej i pragnie bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom za wsparcie modlitewne, które odczuwał w tych trudnych chwilach. Ks.Janusz przebywa teraz w jednym z naszych domów we Włoszech i w dalszym ciągu prosi nas o modlitwę, w intencji odzyskania zdrowia i sił, aby mógł w dalszym ciągu być narzędziem w rękach Pana Boga i mógł szerzyć nasz charyzmat na cały świecie.

Leave a comment